IPL epilátor ETA Fenité 8347 90000

IPL epilátor ETA Fenité 8347 90000

IPL epilátor ETA Fenité se postará o odstranění chloupků z nohou, předloktí, oblasti třísel, podpaží i horního rtu. Pomocí světelných výbojů deaktivuje kořínky chloupků v růstové fázi. Chloupky poté samy vypadnou a jejich růst je dlouhodobě omezen či zcela přerušen. 

Vhodné i na obličejové partie

5 999,00 Kč
Please select variants first

IPL epilátor s příkonem 36 W je dlouhodobým bezbolestným řešením pro odstranění chloupků a omlazení pokožky. Funguje na principu technologie intenzivního pulzního světla (IPL), která pomocí světelných výbojů deaktivuje v růstové fázi kořínky chloupků hluboko v pokožce. Tyto chloupky pak samy vypadnou a jejich růst je dlouhodobě omezen či přímo přerušen. 

Malý a šikovný

Epilátor disponuje 5 stupni výkonu dle typu pokožky. Velikost aplikačního okénka je cca 4 cm2. Používat jej můžete pro epilaci všech částí těla s výjimkou okolí očí, čela, krku a citlivých intimních partií.

Nástavec pro omlazení pokožky

S epilátorem získáte rovnou dva nástavce. První k odstraňování chloupků a druhý k omlazení pokožky, který stimuluje novotvorbu kolagenu zajišťujícího pevnost a pružnost pleti (i pokožky obecně). Nastavit si můžete manuální či automatický režim aplikace pulzního světla. Epilátor jednoduše ovládáte spínačem ON / OFF a údržba vám zabere jen minutku.