IPL Epilátor Braun Silk-expert Pro 3 PL3012 IPL Lavander fialový

IPL Epilátor Braun Silk-expert Pro 3 PL3012 IPL

IPL epilátor na obličej, nohy, intimní partie, záda a tělo, snímač odstínu pokožky, počet záblesků: 300000, počet nástavců: 1, počet režimů: 2, napájení: elektrická síť.

Nejbezpečnější IPL epilátor díky technologii SensoAdapt

Odstín pokožky se na různých částech těla liší, a proto má IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 3 PL3012 IPL snímač odstínu pokožky SensoAdapt (s UV ochranou), který kontinuálně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje ji intenzitu záblesků tak, aby bylo odstranění chloupků bezpečné a účinné.


8 799,00 Kč
Please select variants first

Braun Silk-expert Pro 3 PL3012 IPL Lavander

Epilátor Braun Silk-expert Pro 3 IPL využívá k epilaci průlomové IPL světlo, které vás zbaví chloupků bezbolestně a dokáže se průběžně přizpůsobovat vaší pleti. Laserový epilátor s technologií IPL byl inspirován profesionální technologií, kterou používají dermatologické kliniky a salóny. Braun Silk-expert IPL řeší problém s chloupky od základu. Hlavičky chloupků uspí a naruší proces dorůstání. Výsledným efektem je viditelné odstranění chloupků. Vybírat můžete ze 2 režimů provozu, a to normálního a jemného.

Technologie je klinicky testována pro bezpečné používání v pohodlí domova aakreditovaná organizací Skin Health Alliance pro bezpečné použití na pokožce. Přehledné plánování a sledování ošetření vám umožní mobilní aplikace Braun Silk-expert Pro IPL. Oproti epilátoru Silk-expert 3 je o přístroj o 15 % menší a o 25 % lehčí. V balení najdete také praktické cestovní pouzdro a holicí strojek Gillette Venus Divine.